Estli budete mít někdo zájem mužete mi napsat na moje icq : 415-809-856

-.-Týrání zvířátek-.-

Týrání zvířat !! Bojujte semnou !!

11. března 2009 v 20:27 | Dendulka
Ahojky,už to dál nevydržím.Nesnáším týrání zvířátek a hůř!!!! zabíjet je k vůli drahým koženým kabátům,ale proč??? zvířata za nic nemžou....jsou nevinná.Když si představíte jak vás někdo týrá....blééé,fuj...tag si představte ty zvířata.!!!!!!Řekla jsem si že s tím nic moc nezmůžu ale aspon uvidím kolik lidí je semnou a zapojí se do projektu!!!
Nebudu sem dávat fotografie týraných zvířat jelikož se na to nechci ani podívat,dám vám sem ale tvářičky těch nevinných zvířat co trpí jen k vůli člověku!!!!!!!

Chudinky zvířátka jen se koukněte do těch nevinej očiček!!!!!
!!!!
Fotky: Zlatý retrívr (foto, obrázky)
chudáček vidíte ???? a tohohle týrali dokážete si to představit??? strašnýTohle je realita!!!!!Tisíce zvířátek umírá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hlavně k vůli člověku......My je,ale nemusíme jen taghle týrat....že jim něco uděláme,ono stačí když si v lese zapálíte třeba táborák či co a les může shořet a sním i jeho obyvatelé(zvířata)Nebo když se místo pralesa někde v africe udělá silnice, jo některé zvířata jsou možná jedovaté či nebezpečné,ale co ty ostatní??? A hůř - my si kazíme ovzduší....LES!!!!! Dává nám kyslík....je to rostlina - dost důležitá......nechci vidět jak to tady bude vypadat tag za 200 let či mín....tag že se zamyslete a vydejte ze sebe lásku....
Původně od Mrs. SmudlinQa
prosím všechny zapojte se a bojujte s námi !!
 
 

Reklama